•   0362 400 400 4  
  • destek@mobiles.com.tr

Çözüm Ortaklığı


Mobiles çözüm ortağı olmanız durumunda Mobiles SMS'in detaylı özellikleri ile, geniş servis ve hizmet ağından faydalanarak kendi hizmet ve iş ağınızı kuvvetlendirebileceğiniz, müşterilerinize daha verimli ve etkin iletişim olanakları sunabileceğiniz bir sisteme sahip olursunuz. Çözümlerinizin katma değerini yükseltebilir ve çözüm sunduğunuz müşterilerinizin SMS gönderimleri karşılığında kendinize de kazanç sağlayabilirsiniz. Ek bir altyapı ya da satış ekibi kurulmasına gerek kalmaksızın çözüm sunabileceğiniz " Mobiles Çözüm Ortaklığı " ile sunduğunuz çözümlerin satış ve teknik destek işlemlerini de Mobiles'e bırakmış olursunuz. Böylece sunduğunuz çözümlerde, Mobiles in geniş servis, bilgi ve teknik yardım ağından faydalanarak büyük kolaylıklar elde etmenizin yanında işi Mobiles'in profesyönel ekibine bırakmış olursunuz.

Çözüm ortaklarımız olarak Mobiles ile müşteri listelerinizi paylaşmanız durumunda, SMS satış işlemlerini gerek telefonla gerek ziyaret ve sunumlarla gerçekleştirebilmekteyiz. Aynı zamanda çözüm ortaklarımızın bu müşterilerine gerekli teknik desteğide sağlamakta ve çözüm ortaklarımızın iş yükünü azaltarak iş gücünü artırmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca çözüm ortaklarımızın istekleri doğrultusunda, Mobiles SMS sitemi dahilinde kendilerine aktivasyon bilgileri verilerek, kendi müşteri girişi işlemlerini gerçekleştirebilmelerini sağlamaktayız. Mobiles SMS sisteminin sunduğu detaylı raporlama özellikleri sayesinde, çözüm ortaklarımıza ait satış temsilcilerinin kattığı her yeni müşterinin, günlük ya da aylık SMS gönderim raporuna, toplam sms gönderimine, müşteri bazlı sms gönderimine ve kazandıkları prim tutarı bilgileri gibi bilgilere kolayca ulaşabilmelerini sağlamaktayız.

Yurt dışında SMS desteği verdiğimiz müşterilerimizden gelen SMS Hizmetleri dışındaki talepleri, çzöüm ortaklarımıza yönlendirmekte ve çözüm ortaklarımızın da hizmetlerini ve çözümlerini satmalarına yardımcı olmaktayız. Sürmekte olan farklı birçok iş ortaklığı ve çözüm ortaklığı'nın bizlere edindirdiği bilgi ve tecrübe ile iş ortaklarımızın, çözüm ortaklarımızın, franchisee larımızın ve çözüm merkezlerimizin beklenti ve taleplerini, en hızlı, güvenli ve keliteli biçimde karşılayabilecek esnek ve teknik altyapıyı sunmaktayız.

Mobiles Çözüm Ortaklığı Hangi Firmaları Kapsar
Öncelikli olarak Yazılım geliştiricileri, Web geliştiricileri ve çözüm üreten firmalar için geliştirilmiş olan Mobiles " Çözüm Ortaklığı " çözüm sunabilecek, Teknoloji, Bilişim ya da İletişim alanlarında çözüm sunan , altyapısı mevcut, bilgi, teknoloji ve birikimine güvenen tüm firmalara açık bir sistemdir. Mobiles, Çözüm ortağı ve müşteri bazındaki tüm tarafların kendilerini geliştirmelerini ve kazanımını hedefleyen bir iş ortaklığı programıdır. Çzöüm ortaklığı bu şartları sağlayabilecek tüm firmalara açıktır.

Çözüm Ortaklığının Avantajları
Birlikte çalışmanın bir zorluk olması değil, karşılıklı bilgi, tecrübe, gelişim ve fayda temellerine dayanması gerektiğine inanıyoruz. Bu bağlamda sizlere olumlu yönde ve birçok bilgi, tecrübe ve değer katabileceğimize inanıyoruz. Mobiles Bilişim olarak, bilgi, birikim, tecrübe ve müşteri portföyü bakımından ulusal bazda kendimizi kanıtladığımızı fakat buna rağmen yeni kurulmuş bir şirketin azimini ve heyecanını taşıyoruz. Çözüm ortaklığının getirilerinden ve faydalarından önemli olan birkaçını şöyle açıklayabiliriz;

Uzun vadeli çalışma taahhütü ve profesyönel hizmet anlayışı,
Mesleki etik kuralları dahilindeki yüksek peroformanslı hizmet sağlayışı,
Yüksek istikrarlı ve yüksek kaliteli hizmet sunabilme becerisi,
Yüksek organizasyon becerisi ve spesifik durumlara özel anında çözüm üretebilme yetisi,
Yüksek standartlı yazılım ve tasarım hizmetleri,
Kontrollü, güvenli, stabil, hızlı ve istikrarlı çalışan sistemler ve system altyapıları,
Maliyeti düşük, kazanımı yüksek sistemler.

Mobiles Çözüm Ortaklığı İçin Gereken Şartlar
Çözüm ortaklığı programına katılabilmeniz için öncelikli olarak "Bilşim Firması" olmak şartı aranmaktadır. Gerekli teknik altyapıya sahip Çözüm Ortağı'nın öncelikli olarak Mobiles SMS API lerini kullanarak ve SMS Gateway 'e entegre etmesi gereklidir. Sonrasında bahsi geçen çözüm Mobiles tarafından kontrol ve test edilerek onay işlemine tabi tutulur. Bu sayede çözümün sunulması öncesinde oluşabilecek problemler önceden denetlenerek, sonradan doğabilecek sorunların ve müşteri şikayetlerinin önüne geçilebilmesi ve çözüm ortağımızın yüksek kalitede hizmet sunabilmesi hedeflenmiştir.

Çözüm Ortaklığı Programı İçin Gerekli Evraklar

Çözüm Ortaklığı Başvuru Formu ve Sözleşmesi
Vergi Levhası
İmza Sirküleri
İmza Yetkilisi Kimlik Fotkopisi

Not: Mobiles Bilişim çalışma şekline bağlı olarak, ihtiyaç duyulması halinde teminat talebinde de bulunabilmektedir.